Tanévkezdés

Kedves Zrínyisek!

2020. szeptember 1-én 7.45 perckor rendhagyó intézkedések mellett elkezdjük a 2020/2021-es tanévet!

A következőkre kérünk benneteket!

• Legkésőbb 7.40-re érkezzetek meg az iskolába!
  • Kérjük, hogy a járványügyi helyzetre való tekintettel hozzatok magatokkal maszkot és a bejáratnál kihelyezett vírusölő szerrel fertőtlenítsétek a kezeteket!
  • Felhívjuk figyelmeteket, hogy közösségi terekben, folyosókon kötelező a maszk viselése!
  • Érkezés után menjetek a saját osztálytermetekbe! Az előírt távolság megtartása mellett csak az osztálytermekben vehetitek le a maszkot.
  • A tanévnyitó igazgatói köszöntőt az iskolarádión keresztül hallgathatjátok meg.
  • Az első napon öt osztályfőnöki órát tartunk, ahol az iskolaévvel kapcsolatban minden további információt elmondanak osztályfőnökeitek.
  • Az elmúlt években megszokottaktól eltérően nem kell egyenruhában vagy ünneplőben jönnötök az első tanítási napon.
  • Kérünk benneteket, hogy a járványügyi helyzetre tekintettel az iskola számos pontján kihelyezett, illetve az iskola honlapján is nyilvánosságra hozott intézkedések előírásait teljes körűen kövessétek mindannyiunk egészsége érdekében!

Együttműködéseteket köszönjük!

Iskolavezetés