Amatőr ételfotó pályázat

Fotózzátok le kedvenc ételeteket, vagy az ünnepi asztal leglátványosabb tányérját!

Pályázatot hirdetünk a Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium tanulói számára, amelynek célja amatőr fotósok műveinek megismerése és bemutatása. Egy ételfotó nem csak a gasztronómiai élmény ígéretét, a részletek gazdagságát hordozza, de készítőjének személyiségét, egyéni stílusát is. Ezt keressük a benyújtott pályaművekben.

A szervezők további célja az iskolai gasztro-kultúra fejlesztése és a vizualitáson keresztül a tudatosabb, változatosabb táplálkozás ösztönzése.

Az alkotók képeit két kategóriában várjuk:

I. Saját, vagy más által, házilag készített étel, amely bármilyen fogás lehet (kérjük az étel nevét feltüntetni)

II. Iskolai menzán, étteremben fogyasztott étel (Kérjük az étel és az étterem nevét feltüntetni)

Pályázati feltételek:

A fotópályázaton csak a Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium tanulói jogviszonnyal rendelkező diákja vehet részt.

A fotókat 2019. november 6-tól 2019. november 15. éjfélig kell beküldeni a zigfoto@gmail.com e-mail címre.

Pályázni kizárólag Magyarországon saját maguk által készített felvétellel lehet.

Egy pályázó 3 db alkotást, sorozat esetén legfeljebb 3 darab képet nevezhet, amelyeknek teljes felhasználási jogával rendelkeznie kell.

A pályázatra beküldhető képeknek minimum 8, maximum 12 megapixel nagyságúaknak kell lenniük, a fotók hosszabbik oldala minimum 2500 pixel, a képek formátuma: JPG.

A nevezéshez szükséges megadni a Pályázó teljes nevét, email címét és a fotó címét (NÉV ÉS FOTÓ CÍME a fájlnévben)!

A pályázat kiírói fenntartják a jogot, hogy a pályázatokat saját szempontjaik alapján megszűrik, és a pályázatban szereplő témától jelentősen eltérő pályázatokat kizárják a pályázatból külön értesítés nélkül.

A pályázaton való részvétel hiányosságáért/hibájáért, a megküldés sikertelenségéért, az internetes rendszer lassúságért, leállásáért a Kiíró nem vállal felelősséget. A határidő után beérkezett, illetve hiányos, a kiírásnak nem megfelelő pályázatokat nem áll módunkban figyelembe venni a pályázatok elbírálásakor.

A pályaműveket szakértő zsűri bírálja el.

A két kategória győztesének nyereménye: egy-egy fényképezőgép, ajándék memóriakártyával.

A két kategória tíz legjobb képét kiállítjuk az iskolánk Galériájában.