Országos Diákszínjátszó Találkozó

Az Országos Diákszínjátszó Találkozó Észak-Magyarországi Regionális döntőjén (ami egyben országos minősítő verseny is) a dráma tagozat 11.a osztályos diákjai előadásukért arany minősítést kaptak, a zenei megvalósításért és a csoportos munkáért különdíjban részesültek.

A Miskolci Nemzeti Színházban – a Játékszínben- a produkció hatalmas közönségsikert aratott.
Az előadás címe: www.gondolat.ébresztő.com
A darab az egyéni felelősség és a lehetőségek kérdéskörét vizsgálja a globális problémák bemutatása mellett.
Szereplők: Czinke Dániel, Juszku Fruzsina, Kolozsi Flóra, Mató Zsuzsanna, Muszbek Noémi, Nagy Brigitta, Pallagi Ivett, Pecsenye Krisztina, Potonyecz Lili, Prihoda Vanda, Puskás Balázs, Tamási Luca, Tar Márton, Tarcali Csilla, Tóth Norbert, Tóth Viktória, Vattay Angelika, Veres Boglárka
Rendező: Lukács Ákos Gyula
Mindannyiuknak gratulálunk és további sok sikert kívánunk!