Angol terem a Zrínyiben!

Februárban elkészült iskolánkban az új, angolszász tematikájú színes, otthonos angol szaktanterem. A projektben diákok és tanárok együtt dolgoztak. Köszönjük a 9.A és a 11.A osztályok lelkes munkáját, szuper termet hoztunk össze. A terem otthonosságához a budapesti Amerikai Nagykövetség is hozzájárult, akik jóvoltából amerikai államokat népszerűsítő poszterek is felkerültek a falakra.