Előadás a Debreceni Egyetemen

2026. május 19-én dr. Tózsa-Rigó Attila docens úr meghívására lehetőségem adódott előadást tartani az angol nyelvű történelemoktatás jelenéről és jövőjéről a Debreceni Egyetem Történelmi Intézetében.

Köszönöm a megtisztelő lehetőséget!

 

Bodnár Dávid