Sikerek a Regionális Diákszínjátszó Találkozón

Iskolánk 12. évfolyamának dráma tagozatos diákjai lenyűgöző eredményeket értek el a miskolci Regionális Diákszínjátszó Találkozón, ahol tehetségüket és kitartásukat bizonyították.

Arany minősítés:

Csoportnév: ZIG KIMI 12
Csoportvezető-rendező: Lukács Ákos Gyula
Előadás címe: Az álomkirály meg a lányka (szürreális ámokfutás)

Az előadás nemcsak arany minősítést kapott, hanem továbbjutott az Országos Diákszínjátszó Találkozóra. Különdíjat is elnyertek a kritikai gondolkodásmódért, valamint Lippai Panna a Legjobb női alakítás díját is magával vihette.

A diákok május végén az Országos Diákszínjátszó Találkozón, Győrben vettek részt, ahol sikerült bejutniuk az ország legjobb 15 előadása közé. Ez az eredmény különösen büszkeségre ad okot, hiszen a verseny színvonala rendkívül magas volt.

Köszönjük mindenkinek a támogatást, és bízunk benne, hogy a jövőben is hasonló sikereket érhetünk el.


(A képeket Fenesi Bianka készítette.)