Adó 1 százalék felajánlás

Tisztelt Szülő! Tisztelt Támogató!

Kérjük, hogy a személyi jövedelemadójának 1%-át a Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium Ifjúságáért Alapítvány számára ajánlja fel!

A korábbi évekhez hasonlóan a jövőben is támogatni kívánja Alapítványunk a diákpályázatokat, a tehetséges tanulóink tanulmányi versenyeken való részvételét és a tanulmányi versenyek díjazását is.

A Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium Ifjúságáért Alapítvány elsődleges célja a Gimnázium oktatási feltételeinek javítása, az iskola külső és belső tereinek korszerűsítése. Az Önök támogatásával jött létre a tanulóink körében méltán népszerű szabadtéri tantermünk és szabadtéri kondiparkunk is.

További támogatási célunk az egyéni és csoportos belépőjegyek biztosítása kulturális rendezvényekre valamint tanulmányutak, szakmai kirándulások támogatása is.

Adószám: 19225287-1- 05

Köszönettel: a Kuratórium tagjai