Para

A Para c. előadás 2021. szeptember 21-én, 18:00-tól kerül bemutatásra a Miskolci Csodamalom Bábszínházban.
Az előadásban szereplő játszók kísérletet tesznek arra, hogy ötvözzék a képregény és a színház világának formajegyeit. Hogyan nyerhet teret a képzőművészet az előadóművészet világában és fordítva?
A darabban bizonyos függőségi viszonyok alkotják a keretrendszert. A játék központi eleme az egyén útkeresése, egy borzasztóan bonyolult hálóban, ami majdnem annyira kusza, mint az élet maga.  Valamint, hogy a jónak vélt döntéseink milyen módon válnak pillangó-effektussá és, hogyan képesek befolyásolni kapcsolatainkat.
A Para c. előadás szövegkönyvét a diákok Lukács Ákos tanár úr vezetésével közösen alkották az online időszak alatt.  Az előadás egy pályázat keretein belül tudott megvalósulni.

A bemutató előtt néhány nappal már minden jegy elkelt.