Vizuális kultúra felvételi 2021.02.23.

Kérünk minden felvételizőt, hogy a rajz mappákat névvel ellátva 3/4 8-ig adja le!

A névvel ellátott mappát a szülő is leadhatja az iskolában 7.45-ig. A felvételizőknek várakozni lehet az iskolában is, de aki 10.30-ra van beosztva annak nem szükséges 8 órától az iskolában tartózkodnia, legkésőbb 10.15-kor kell megjelennie. A járványügyi helyzetre való tekintettel szülők az iskolába nem léphetnek be a felvételi ideje alatt, csak a mappát adhatják le a bejáratnál. Az A/3-as méretű rajzlapot, a választott rajzeszközt, a rajztáblát a felvételiző hozza magával! Az intézmény semmilyen felszerelést nem pótol. Az iskolában büfé nem üzemel.

Maszkhasználat az iskolába belépéskor és a  folyosón kötelező, a gyakorlati és a szóbeli felvételi alatt ajánlott.

Letölthető dokumentumok: