Menza

Tisztelt Szülő! Tisztelt Gondviselő!

A Kormány 431/2020. (IX. 18.) számú, a járványügyi készültségi időszak védelmi intézkedéseiről szóló rendelete 2020. október 1-től szigorítja a köznevelési intézmények területére történő belépést.

A rendelet értelmében AZ ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJAK ISKOLÁBAN TÖRTÉNŐ BEFIZETÉSÉRE NEM LESZ LEHETŐSÉGÜK.

Minden szülő - aki az étkezési igénylőlapon megadta az e-mail címét- havonta értesítőt kap a fizetendő térítési díj összegéről.

Pénztárunkban (3525 Miskolc, Városház tér 13.) 2020. október 1-től, kibővített ügyfélfogadási időben biztosítunk lehetőséget a készpénzben, illetve bankkártyával történő díjfizetésre. Illetve, a kialakult egészségügyi helyzet miatt az átutalásos fizetési módot részesítsék előnyben!

MKMK

Letölthető dokumentumok: