Felvételi beosztás 2021.02.26-27.

Kedves Szülők és Felvételiző Diákok!

Az Oktatási Hivatal közzétette „A középfokú felvételi eljárás szóbeli vizsgáinak megszervezése során javasolt biztonsági intézkedések” című tájékoztatást:

Az intézkedés és az iskola járványügyi protokollja alapján az alábbi tájékoztatást adjuk a szóbeli felvételire a 2021. február 26 és 27-i jelentkezők számára:

Megérkezés az iskolába: a megjelölt időpont előtt 10 perccel.

Az épületbe a felvételizőn kívül más nem léphet be.

A szülők nem tartózkodhatnak az iskolában.

A folyosókon segítő diákok lesznek, akik a tanulók eligazodását segítik, kérdéseikre válaszolnak.

A szülők telefonon tarthatják a kapcsolatot a gyermekükkel, de a hívást a gyermek kezdeményezze, hogy ne zavarják meg a felkészülést és a vizsgát.

Szükséges kerülni a csoportosulást, ezért kérjük az időpontok betartását.

Az épületbe belépéskor a felvételizők hőmérsékletét ellenőrizzük, a kézfertőtlenítést biztosítjuk.

A védőmaszk viselése a vizsgázók számára az épületben tartózkodás, várakozás ideje alatt kötelező, a szóbeli vizsgán a felkészülés ideje alatt ajánlott, de nem kötelező, a szóbeli felelet során nem kötelező.

Eredményes felvitelizést kívánunk!

Iskolavezetés