Beiratkozási tájékoztató

Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő!

Tekintettel a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III. 11.) Korm. rendeletre, a középiskolai beiratkozás folyamata a 2021/2022. tanítási évre vonatkozóan az emberi erőforrások minisztere 7/2020. (III. 25.) EMMI határozata alapján történik.

Kérjük, hogy gyermeke középiskolai beíratását lehetőség szerint online módon intézze a KRÉTA rendszer e-Ügyintézési felületén keresztül, amelyet a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap elérhetőségen talál meg.

Belépve a KRÉTA rendszerbe, válassza ki az e-Ügyintézés lehetőségét!
Válassza ki az Ügyintézés indítása menüt!
Kattintson a Beiratkozás  középfokú intézménybe menüpontra!
A megnyíló felületen adja meg a szükséges adatokat!

A 7/2020. (III. 25.) EMMI határozat alapján az online beiratkozás esetén az eredeti iratok bemutatására a 2021/2022. tanév első napján kerül sor.

A beiratkozáskor szükséges adatok megadásával egyidejűleg kérem a megjegyzés rovatban beírni a második idegennyelvként tanulni kívánt nyelvet.

A beiratkozás időszaka 2021. június 15-től indul.

Az online jelentkezés ideje: 2021. június 15. – 2021. június 21.

Megkérjük azt a Kedves Szülőt, aki nem elektronikusan, hanem csak személyesen tudja megoldani az iskolánkba történő jelentkezést, telefonon, e-mailben jelezze az intézmény felé 2021.06.hó 18-ig.

Továbbá kérjük a Kedves Szülőt, hogy amennyiben a felvételt nyert gyermeke mégsem intézményünkbe iratkozik be feltétlenül jelezze 2021. június 16-ig az info@zrinyigimnazium.hu e-mail címen.

Iskolánkban a jelentkezések személyes benyújtására 2021. június 22-én, kedden 8-12 óráig van lehetőség.

Letölthető dokumentumok: