Tájékoztató

Kedves Diákok!

2020. március 16-tól visszavonásig a Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium sem fogadja a tanulókat. Új oktatási munkarend, a tantermen kívüli digitális munkarend lép életbe.

A megszületett döntésekről és teendőkről folyamatosan tájékoztatást adunk az iskola honlapján illetve a Kréta e-naplón keresztül.

Elsőként meg kell szerveznünk, hogy hozzáférjetek az iskolai szekrényeitekben lévő személyes dolgaitokhoz, a tanuláshoz szükséges felszereléseitekhez. Aki 2020. március 14-én, szombaton nem tudta elvinni a tankönyveit, hétfőn reggel még megteheti. A szoros határidő miatt 2020. március 16-án 7.00 órától 10.00 óráig nyitva tart iskolaépületünk, hogy a szükséges dolgaitokat elvihessétek.

Az új munkarend az oktatás minden szereplőjétől nagyobb rugalmasságot, de ami ettől is fontosabb nagyobb fegyelmet igényel, amelyben szoros együttműködést kérünk tőletek.

Bízom felelősségteljes együttműködésetekben.

Fridrikné Várhegyi Renáta