Sikeres tanévkezdés a dráma tagozaton

Diákjaink minden kategóriában első és második helyen végeztek a KILINCS-fesztiválon

A 2019/2020-as tanév első néhány hónapja sem telt el emlékezetes és sikeres rendezvények, versenyek, fesztiválok nélkül.

A szeptemberi, a kilencedik évfolyamosok számára rendezett Ki mit tud? után (Felkészítő tanárok: Duvalovszki Éva és Seres Ildikó) október 2-án a Krimit tud? országos improvizációs verseny regionális fordulóján harmadik helyen végzett Geszti Ágnes, Klusovszki Kíra, Polgári Léda és Tóth Nikolett, akik a 12.a osztály dráma tagozatos tanulói. (Felkészítő tanár: dr. Lukácsné Eisner Éva)

A 20., jubileumi KILINCS-fesztiválon mindegyik színpadi kategóriában első vagy második helyet értek el a zrínyis drámások. A KILINCS-fesztiválon az ország hét különböző gimnáziumának  dráma tagozatos diákjai képviselik iskolájukat, így különösen értékes számunkra ez az eredmény. A fesztivál házigazdája ebben a tanévben ( 2019. október 25-én és 26-án) a budapesti Vörösmarty Mihály Gimnázium volt.

Vers kategória: Tóth Nikolett 12.a   1. hely

Ének kategória: Emődi Réka 11.a   1. hely   Gitáron kísért: Szűcs Tamás

Monológ kategória: Klusovszki Kíra  12.a   2. hely

Tánc és mozgás kategória:   Szabó Zalán 10.a és Jaczkó Zalán 11.a    2. hely