Karácsonyi műsor

December 20-án, a téli szünet előtti utolsó tanítási napon tartottuk iskolánkban a karácsonyi ünnepséget, melynek műsorát a 11. D osztály készítette.

A médiatagozatosok rendhagyó előadásában a „Vissza a jövőbe” című film nyomán egy olyan időutazás részesei lehettünk, ami a filmtörténet különböző alkotásinak (Indiana Jones, Keresztapa, Reszkessetek betörő, stb.) egy-egy jellegzetes elemét felvillantva repítette vissza bennünket Betlehembe, éppen Jézus születésének idejébe.

A sok humorral és a filmek zenéjével színesített történetet Barczi Mihály ötlete nyomán Kulcsár Székely Gábor 11. D és Tóth Brigitta 11. B írta, a főszerepeket Ambrus Marcell és Kulcsár-Székely Gábor alakította. A 11. D osztály tanulói mellett közreműködtek a 9. C  drámatagozatosai és a 11.D osztályfőnöke, Soltész Adrien tanárnő is. A megvalósításban segített Jacsó Gábor technikus és Katona Ádám 11. A.

Fotók: Velty Hugó 9.a