Gólyatáborral kapcsolatos információk

Indulás augusztus 24 (hétfő) 9.00-kor a gimnázium elől, különjárati autóbusszal a Telkibányai táborig.

Gyülekező 8.30-tól a bejárat előtt. Lehetőleg mindenki keresse a csoportvezetőjét.

Megérkezés után már kapunk meleg ebédet, s a továbbiakban napi 3X étkezést, ezért nem kell sok szendvicset csomagolni!
Ruházat az időjárásnak megfelelő sportos, túrázós viselet (esetleg rossz idő esetén esőkabát, gumicsizma).

A kinti programokhoz esetleg pléd / polifoam matrac, ha nem szeret valaki a fűben ülni.

Elhelyezés kő illetve faházakban, ágyneműt, lepedőt, huzatot kapunk. A fázósabbak hozzanak hálózsákot!

Aki nem a teljes összeget fizette, az a fennmaradó összeget az elhelyezkedés után ott a táborban rendezze.
Visszaérkezés: augusztus 28 (péntek) 15.00-16.00 körül az iskolához.

Maszkot illetve a mellékelt kitöltött és kinyomtatott (vagy megfelelő tartamú kézzel írt) szülői nyilatkozatot mindenki hozza magával.

Ha szükséges, bővebb információért keressék Simon Tibort:  06 30 970 8725 (golyatabor@zrinyigimnazium.hu)