Pedagógusnapi elismerések

2019. június 7-én tartotta pedagógusnapi ünnepségét a Miskolci Tankerületi Központ a Diósgyőri Gimnáziumban, melyen Molnár Péter, a Miskolc Megyei Jogú Város Közgyűlésének Köznevelési, Kulturális, Turisztikai, Ifjúsági és Sport Bizottsága elnöke, és dr. László István a Miskolci Tankerületi Központ igazgatója köszöntötte a megjelenteket.

Az ünnepségen elismeréseket adtak át a kiemelkedő munkát végző pedagógusoknak, köztük iskolánk tanárainak is.

A „Miniszter Elismerő Oklevelé”–t kapta kiemelkedő szakmai tevékenység elismeréseként Hencz Andrea, F. Pollner Erika, Dr. Lukácsné Eisner Éva és Mátyus Balázsné tanárnő.

Pedagógus Szolgálati Emlékérmet kapott Ardayné Mares Mária tanárnő, aki ebben a tanévben ment nyugdíjba iskolánkból.

Gratulálunk nekik és munkájukhoz erőt, egészséget és további szép eredményeket kívánunk!