Nyílt nap a Zrínyiben

Hagyományainkhoz híven idén is megszerveztük iskolánkban a nyílt napokat. November 21-22-én, szerdán és csütörtökön nyolcadikosok hada lepte el a Zrínyi Gimnáziumot: mindkét napon kb. 300-300 diák és szülő válogatott a bemutató órákból, amelyek között volt minden a történelemtől az egészségtanon keresztül a kémiáig, az angol és francia nyelvtől a kínaiig, a médiától a drámán át a táncig és a testnevelésig.

Fridrikné Várhegyi Renáta igazgatónő tájékoztatója után nagy sikert aratott a 10. A osztály drámatagozatos tanulóinak műsora, amit Seres Ildikó színművész és Duvalovszki Éva tanárnő készített.

Reméljük, hogy az érdeklődők legjobbjaival jövőre a 9. évfolyamon is találkozunk!

Köszönjük a szervezést Szeszákné Luci Andrea tanárnőnek és Simon Tibor tanár úrnak.