KILINCS-fesztivál

Ebben az évben a dráma tagozatos iskolák fesztiválját és versenyét Budapesten rendezték, melyen iskolánk diákjai nagyon szépen szerepeltek.

Vers kategória :     Tóth Nikolett  11.a                                          második hely (a zsűri és a közönség szavazata alapján)

Monológ kategória: Czinke Dániel 12.a                                       első hely (a zsűri és a közönség szavazata alapján)

Dal kategória:       Kruzseczky Dóra 11.a                                      első hely ( a zsűri és a közönség szavazata alapján)

Tánc kategória:     Czinke Dániel 12.a                                          második hely (a zsűri szavazata alapján)

első hely   (a közönségszavazatok alapján)

Jelenet kategória    Duró Áron 11.a, Humicskó Máté 11.a,

Tóth Norbert 12.a                                        harmadik hely  (a zsűri szavazata alapján)

második hely    (a közönségszavazatok alapján)

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak!

Fekészítő tanárok voltak:

dr. Lukácsné Eisner Éva