EDUCATIO Szakkiállítás

A Zrínyi 11. és 12. évfolyamának tanulói január 11-én betekintést nyerhetnek a felsőoktatási intézmények életébe, működésébe, ugyanis ehhez segít az EDUCATIO Szakkiállítás, amit már 9. éve rendeznek meg a Budapesti Hungexpo „A” épületében, azzal a céllal, hogy összekössék a hazai - és külföldi felsőoktatási intézményeket a diákokkal és a szülőkkel. A kiállítás mindig hatalmas látogatottsági szinttel ér véget: közel 52.000-en vesznek részt évente az eseményen, és közel 50 felsőoktatási intézmény jelenlegi hallgatói-, oktatói adják át a legfontosabb információkat a képzésről, a szokásokról, kollégiumi elhelyezésről, és akár a tanulmányokat követő jövőképről is. De nem csak a diákok, hanem a pedagógusok is újat tanulhatnak a kiállítás során. Megismerkedhetnek a szakmai újításokkal, különböző előadások keretein belül tájékozódhatnak a felsőoktatás jövőjéről.

A belépés minden látogató számára ingyenes. Mindenkit szeretettel várnak 2019. január 10-12-ig.

Részletek a weboldalon: https://www.educatioexpo.hu/

Martinák Mátyás 10.D