„Tehetséggel fel!„

Jövőépítő Mentornapra volt hivatalos a vizuális OKTV-n döntős két 12. évfolyamos rajztagozatos diákunk Kertész Luca / 11. helyezett / és Balázs Bogdán / 3. helyezett /.

A TDK-ért Alapítvány 2017. október 28-án az ELTE Gólyavárban találkozót szervezett minden tantárgy OKTV-n döntőbe jutott versenyzőjének. A kezdeményezést abból a célból indították, hogy a tehetséges középiskolások közvetlen kapcsolatba kerülhessenek olyan fiatalokkal, akik korábban elnyerték a legrangosabb hallgatói kitüntetést, a Pro Scientia Aranyérmet, ezt követően pedig sikeresek lettek saját szakterületükön. A kötetlen szakmai megbeszélésen a MOME és a Magyar Képzőművészeti Egyetem két doktorandusza mesélt személyes élményeiről, sikereiről, kudarcairól, lehetőséget teremtve a további kapcsolattartásra is.