Előadás

A művészet olyan kiemelkedő érték, amely minden korban a gondolatok és érzések legszemélyesebb kifejezési eszköze. 

Az Oktatási Hivatal Miskolci Pedagógiai Oktatási Központja tájékoztatót szervez iskolánkban. 

2017.11.29-én,15 órától F. Pollner Erika  "A művészeti nevelés értékközvetítő szerepe" címmel tart előadást a Miskolci Zrínyi Ilona Gimnáziumban.

 „A művészetek az élet alkotó energiáit adják. Fejlesztik a gondolkodást, a koncentrációt, a kooperációs készséget, a kockázatvállalást, a nyitottságot, az intuíciót, a spontaneitást, a bizalmat és önbizalmat. Erősítik a képességet és szándékot arra, hogy az értékes dolgokat észrevegyük, kutassunk a felszín alatt.” – Peter Renshaw (Ember, 2004: 24)

A foglalkozásra minden érdeklődő pedagógust szeretettel várunk. Kérjük, részvételi szándékukat az  info@zrinyigimnazium.hu e-mail címen jelezzék.