Pályázati felhívás!

Hogyan használd az internetet? Melyek a videós újságírás alapjai? Mi az adatújságírás és az adatvizualizáció? Mire jó a Wordpress?

Ezekre és számos más izgalmas kérdésre is választ kaphatsz ezen a kreatív, interaktív és ingyenes workshopon, melynek végén a műhelytitkokat tesztelve akár egy országos diákújságot is létrehozhatnak a résztvevők!

Jelentkezhetnek: 16-22 éves budapesti és vidéki diákok

HOGYAN: Küldj egy bemutatkozó emailt/videót/fotót, amelyben röviden leírod/elmondod, hogy miért érdekel az újságírás, és miért szeretnél részt venni a workshopon:kovecsia@ceu.edu

Jelentkezési határidő: 2018. február 9., péntek

WORKSHOP

MIKOR: 2018. február. 16-17. (péntek 14:00-18:00, szombat 10:00-17:00)

HOL: Blinken OSA Archívum, 1051 Budapest, Arany János u. 32.

2018. március 14-én a Blinken OSA Archívumban kerül megrendezésre a European Press Prize díjátadó rendezvénye. Az eseményhez kapcsolódóan a diákok egy kreatív workshopon ismerhetik meg a 21. századi újságírás alapjait, a sajtószabadság és a független média fontosságát.

BÓNUSZ

A workshop résztvevői meghívást kapnak a 2018. február 14-i European Press Prize díjátadóra valamint az aznap 14:00 órától tartandó, angol nyelvű mesterkurzusra a European Press Prize szervezésében.

Letölthető dokumentumok: