Őszi Pedagógiai Napok a Zrínyiben

Az Oktatási Hivatal Miskolci Pedagógiai Oktatási Központja 2017. október 12-én és 13-án az Őszi Pedagógiai Napok című rendezvénysorozat keretében bemutató foglalkozások és bemutató órák megtartására kérte fel a megye köznevelési intézményeit. 

A Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázumban Hencz Andrea "Műelemzések a Nyugat nemzedék alkotásaiból" témában  ill. Jakucs Gábor "Műhelyfoglalkozás a népszerű Moodle-LMS használatáról - Elektronikus tanulási környezetek a fizika és az informatika oktatásában" címmel tart bemutató órát. Mindkét foglalkozás október 12.-én (csütörtök)10:30-kor kezdődik Miskolcon, a Nagyváthy János u. 5. alatt.

A bemutatókra minden érdeklődő pedagógust szeretettel várunk. Kérjük, részvételi szándékukat az  info@zrinyigimnazium.hu e-mail címen jelezzék.

 A további bemutatók témájáról, helyszínéről és időpontjáról az alábbi linken tájékozódhat: 

https://www.oktatas.hu/kozneveles/pok/miskolc/miskolc_rendezvenyek