Média tagozatosok a Miskolc Televízióban

A látogatás során Molnár Péter felelős szerkesztő és Lőrinc Gábor főgyártásvezető adott tájékoztatást az intézmény működéséről.
A MIKOM Nonprofit Kft. Borsod megye meghatározó médiavállalataként jelenleg négy médiumban, köztük a Miskolc Televízióban kínál széles körű kommunikációs szolgáltatásokat.
A Miskolc Televízió 1985-ben jött létre, és három évtizedes működése során mind tartalmilag, mind arculatilag több alkalommal megújult.
Jelenleg csaknem 40 fős, operatőrökből, szerkesztő-riporterekből, vágókból és technikai munkatársakból álló szakmai stáb dolgozik mindennap azért, hogy a televízió műsora eljusson a nézőkhöz.
A szerkesztőség számára legfontosabb a pártatlan, sokoldalú helyi hír és információ szolgáltatás, a vélemények széleskörű bemutatása.