Gólyaavató 2017.

2017. szeptember 7-én tartottuk meg iskolánkban a gólyaavatót, amelyet talán a felsőbb évfolyamosok jobban várnak minden évben, mint maguk a gólyák.

Mint tavalyi győztesek mi, a 9. C osztály szervezhettük az idei eseményt.

Izgalmas feladatokkal készültünk erre a napra. Bár kevés idő volt kitalálni, mégis úgy gondolom, sikerült élvezetes feladatsort összeállítani a kilencedikesek számára.

A gólyák kicsit félénken álltak a zsűri elé táncaikkal és indulóikkal, mégis mosollyal az arcukon távoztak. Ez nekünk, szervezőknek nagyon jól esett, mert olyan vicces próbatételeket igyekeztünk kitalálni számukra, amit ők is élveznek.

A vetélkedőt a 9. Kny nyerte, így ők szereztek jogot arra, hogy jövőre megszervezzék ezt a játékot az akkori gólyáknak.

A program végén két végzős diák, Szopkó Bence és Kocsis Gergely  felavatta azokat a tanulókat, akik nem vettek részt a gólyatáborban, így ők is teljes jogú zrínyis diákokká váltak.

Reméljük, hogy minden résztvevő és a közönség is jól érezte magát ezen a vidám délutánon!

Nagy Bianka 9. C