Drámaest

A 2017/18-as tanév emlékezetes marad minden drámatagozatos tanuló számára, hiszen ebben a tanévben ünnepeltük a tagozat fennállásának 20. évfordulóját. A két országos rendezvény (az október 7-i mintegy 150 főt megmozgató találkozó és a KILINCS fesztivál) után gálaestet rendeztünk a Miskolci Nemzeti Színház Kamaraszínházában. A gálaműsor -amelyen minden drámatagozatos diák szerepelt- a műfaji sokszínűség jegyében született. Zenés-táncos és szöveges jelenetek mellett monológokat, mozgásetűdöket és dalokat adtak elő tanítványaink. A jubileumi gála vendége volt egykori növendékünk, Jenei Gábor, a budapesti Madách Színház művésze.

A gála sikeréért dolgoztak:

Duvalovszki Éva, Kocsis Andrea, Lukács Ákos, dr. Lukácsné Eisner Éva, Regős Zsolt, Seres Ildikó