4for Europe

Idén harmadik alkalommal rendezte meg az Europe Direct országos középiskolai tanulmányi versenyét 4for Europe címmel. A versenyre 171 csapat jelentkezett, és régiónként a legjobb 10 csapat jutott be a regionális döntőbe.

Az Észak-Magyarországi Régió versenyét 2017. november 16-án rendezték Miskolcon a Megyeháza dísztermében, ahol Nógrád, Heves és Borsod-Abaúj-Zemplén megye legjobb 10 csapata mérte össze tudását az Európai Unióról. Köztük voltak iskolánk diákjai is, akik a rendkívül izgalmas, ténytudást és kreativitást egyaránt mérő vetélkedésben 3. helyezést értek el, mindössze két ponttal lemaradva az első helyezett mögött.

A csapat tagjai: Fedor Laura, Plósz Anett, Sidlovics Eszter és Stogica Kata a 11. C osztály tanulói.

Felkészítő tanáruk: Mátyus Balázsné.

Gratulálunk nekik, és sok sikert kívánunk a jövő évi versenyhez!