Ballagás

2017. május 5-én a hagyományos ballagási ünnepségen búcsúztak végzős diákjaink a gimnáziumtól.

A feldíszített folyosókon három osztály száz 12. évfolyamos diákja énekelte a ballagási dalokat és vonult végig az iskolán.

Tóth Abigél 12. A osztályos tanuló elszavalta Ady Endre Üzenet egykori iskolámba című versét.

A ballagók nevében Répási Cintia 12. B osztályos tanuló búcsúzott, az itt maradók gondolatait Hidi Boglárka 11. A osztályos tanuló mondta el.

A 12. A osztály szívhez szóló műsora után iskolánk igazgatónője, Kovácsné Szegedi Ildikó ünnepi beszéde következett, melyben felidézte azokat az eseményeket és eredményeket, amelyek a ballagó osztályok tanulóihoz kötődnek. Könyvjutalmakat adott át az OKTV döntőkben kiválóan helytállóknak és a kitűnő eredményt elért diákoknak, valamint aranykoszorús iskolajelvényt azoknak, akik kiemelkedő közösségi munkát végeztek.

Könyvjutalmat kapott:

Az OKTV-n elért eredményéért:

Kirsch Nóra 12. A magyar irodalom 10. hely

Tóth Tamara

12.C:

Kleiber Brigitta

Aranykoszorús iskolajelvényt vehetett át:

12.A: Kucsma Dániel, Nagy Ildikó, Nagy Petra

12. B: Orosz Rebeke és Mátyás Fanni