Kedves régi rajz tagozatos Diákjaink!

A Zrínyi Ilona Gimnáziumban 1976-ban érettségiztek az első rajz tagozatosok.

Erre emlékezve kiállítást szervezünk a Miskolci Nemzeti Színház emeleti kiállító terében 2016 november 21-i hetében (még nincs pontos időpont).

Erre a kiállításra az 1976-1996 között érettségizettek munkáit várjuk a hely szűke miatt. A folytatáshoz a helyszínt a tavaszi időszakban tudja a színház biztosítani. Felkérjük azokat a tanítványokat,akik művészeti egyetemeken végeztek,tagjai valamelyik alkotó közösségnek vagy rendszeres kiállítók,hogy tiszteljék meg régi iskolájukat jelenlétükkel és munkáikkal.

Személyenként 2-3 alkotást várunk a Zrínyi Ilona Gimnáziumba 2016.november 14 /hétfő/ -ig, kiállításra kész állapotban.

Iparművészeti tárgyaknak,építészeti maketteknek mi biztosítjuk a kiállítási feltételeket. A művek hátoldalán vagy csatolva név,cím,technika,elérhetőség megjelölésével.

A kiállítás szervezése érdekében minél hamarabb jelezzétek részvételi szándékotokat az alkábbi címen: pollnererika@gmail.com

Sajnos nem sikerült mindenkit elérnem,így kérlek értesítsétek egymást.

A sikeres kiállítás reményében üdvözlettel és nagy szeretettel vár a kiállítás szervezője:

F.Pollner Erika, a jelenlegi rajztanár