Akikre büszkék vagyunk

Zsíros Gábor

A Zrínyi Ilona Gimnázium után tanulmányaimat a Kortárs Táncművészeti Főiskolán, majd a Magyar Táncművészeti Főiskolán folytattam.

2010-ben felvételt nyertem a Pr Evoluson táncegyüttesbe, ahol kortárs és modern tánc darabokkal több neves színházban és külföldön is felléphettem.
Ezzel egy időben megismerkedtem a tv és a színház világával is, ahol Tihanyi Ákos asszisztenseként több nagyobb produkcióban is dolgozhattam (Valahol Európában-Szeged szabadtéri; Hans Hase gyermek musical; RTL klub- X faktor; Csillag születik)
Egy év külföldi munka után hazatérve kaptam első önálló koreográfusi munkámat az RTL klub X faktor című műsorában.
Ekkor ismerkedtem meg a Recirquel kortárs cirkusz együtessel, ahol jelen pillanatban is táncos, társ koreográfus és artistaként dolgozom.

További büszkeségeink

Némedi Csaba